Професор кафедри психології ПЕРЕПЕЛЮК Тетяна пройшла та успішно завершила програму підвищення кваліфікації за фахом “КЛІНІЧНА ПСИХОЛОГІЯ
24 квітня 2024
![](https://fspo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/СЕРТИФІКАТ_page-0001.jpg)
Професор кафедри психології ПЕРЕПЕЛЮК Тетяна пройшла та успішно завершила програму підвищення кваліфікації за фахом “КЛІНІЧНА ПСИХОЛОГІЯ”, в ході якої прослухала курси лекцій, практичні заняття та розробила проєкт на тему “Клінічна психологія: виклики сьогодення”.