(Українська) 23 квітня у місті Черкасах, в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, студент Саєнко Антон з Р/21 групи факультету соціальної та психологічної освіти взяв участь у змаганнях з універсіади з баскетболу 3Х3 і здобув III місце

24 квітня 2024

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

23 квітня у місті Черкасах, в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, студент Саєнко Антон з Р/21 групи факультету соціальної та психологічної освіти взяв участь у змаганнях з універсіади з баскетболу 3Х3 і здобув III місце. Це відмінне досягнення! Пишаємося студентами, які активно беруть участь у спортивних заходах та досягають великих успіхів.