(Українська) Вивчення нормативних документів з академічної доброчесності з учасниками освітнього процесу закладу вищої освіти

26 квітня 2024

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Голова групи сприяння академічної доброчесності факультету соціальної та психологічної освіти, доктор педагогічних наук, професор Наталія Коляда ознайомила науково-педагогічних працівників із змінами до Методичних рекомендацій щодо дотримання принципів академічної доброчесності(2024) .

Ці зміни обумовленні затвердженням Порядок виявлення та встановлення фактів порушення академічної доброчесності в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (2024).