Центр дозвілля та відпочинку для дітей «Барвограй»

1 червня 2024

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний День захисту дітей, починаються канікули і свою роботу розпочинає Центр дозвілля та відпочинку для дітей «Барвограй».
31 травня на території Будинку Милосердя відбулось свято відкриття Центру «Барвограй». Студенти факультету соціальної та психологічної освіти долучилися до дозвіллєвої програми. Діти розповідали вірші, співали пісні, грали у рухливі ігри, чудово та весело провели час. Наприкінці свята усім учасникам вручено призи.
Надалі робота Центру «Барвограй» буде проводитись у мікрорайонах міста, дата та час буде анонсуватись на дошках оголошень в мікрорайонах та на сайті управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.
☀Діти – наше майбутнє. Бажаємо усім радісного й безхмарного дитинства!