Підвищення кваліфікації викладачем кафедри психології О. Поліщук

3 червня 2024

Олена Поліщук, доктор філософії, старший викладач кафедри психології пройшла навчання з 03.05.2024 по 03.06.2024 року на курсах підвищення кваліфікації за темою: «Стійке викладання в умовах війни: дизайн курсу, планування часу викладача, окремі техніки покращення психологічного стану».

Переконана, що здійснюючи підготовку до наступного навчального року модулі, які було опрацьовано стануть у нагоді. Так, наприклад, при розробці дизайну курсу за допомогою методу «Квітка»; розробці зворотного дизайну курсу; формуванні результатів навчання за допомогою застосунку «Таксономія Блума»; створенні календаря ефективного навантаження викладача. Звернено увагу також на створення інноваційних методів структурування дисциплін і програм, планування занять та оцінювання за допомого техніки SCAMPER; рефлексія; зворотний зв’язок.

Щиро дякуємо Інституту підвищення кваліфікації ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет», за надану можливість пройти підвищення кваліфікації!

Вдосконалюємося для сучасного покоління!