День батька

16 червня 2024

Щорічно у третю неділю червня відзначається День батька. Це важливе свято встановлене з метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей.
Щиро вітаємо всіх тат із цим святом, наповненим теплом, любов’ю та вдячністю.
У житті кожної дитини роль батька – є надзвичайно важливою та значущою. Тато – мудрий наставник, який допомагає дитині розуміти світ навколо себе, виховує в ній цінності та навички, які стануть основою для подальшого життя.
На жаль, через повномасштабну війну не всі батьки можуть бути поруч зі своїми дітьми в цей день. Безліч татусів сьогодні захищають нашу країну та цілісність держави від російського вторгнення зі зброєю в руках, бо знають, що Україна – країна майбутнього наших дітей. А хтось – навіки став Героєм. Пишаємося та дякуємо кожному!
Бажаємо всім татусям віри, сил та терпіння! Нехай закінчиться війна й настане перемога. Хай діти зростають під мирним небом вільної української землі!