Науково-практична конференція
15 грудня відбулася он-лайн науково-практична конференція «Соціально-правові та організаційно-управлінські аспекти роботи працівників соціальної й освітньої сфер з різними суб’єктами сучасного соціуму» на базі КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНА АКАДЕМІЯ»ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.
Співорганізатором виступила кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.