Положення про проведення конкурсу соціальних відеороликів «Академічна доброчесність: міфічна концепція чи дієвий інструмент забезпечення якості вищої освіти?»

16 березня 2018

Організатор:

Національно-патріотичний табір для студентської молоді «Дія»

Про конкурс:

Конкурс проводиться з метою інформування академічної та освітньої  спільнот,  абітурієнтів, учнів та їх батьків, а також широкого суспільного загалу щодо поняття академічної доброчесності через створення соціальної реклами, яка озвучує та закріплює безумовні (фундаментальні) норми розвиненої академічної спільноти: моральність, чесність, відповідальність, свідомий підхід до навчання та вибору професії.

Запрошуємо студентів факультету соціальної та психологічної освіти долучитися до конкурсу, створивши соціальний відеоролик, який мотивуватиме до відповідального, чесного навчання, відображатиме важливість якісної освіти у сучасному суспільстві та неприпустимість толерування випадків недоброчесності (списування, плагіату, хабарництва та ін..) в рамках академічного процесу.

Вимоги:

формати mkv, mov, mpg4;

якість зображення – HD або fullHD, 720 р або 1080 р;

хронометраж – до 2 хв.

Норми:

Відеоролики, які подаються для участі у Конкурсі, не повинні містити:

– імен авторів, адрес і телефонів, інформації про спонсорів, імен політичних діячів та лідерів рухів, у тому числі релігійних символів, назв та згадок (логотипів, брендів) товарної реклами у будь-яких формах, згадок про політичні партії, а також політичних лозунгів, висловлювань, що несуть антидержавний та антиконституційний зміст;

– зображень: інтимних сцен, усіх видів символів тоталітарних режимів, насилля, дискримінації, вандалізму, що відображають тілесні страждання людей чи тварин; інформації, яка в будь-якій формі принижує гідність людини чи окремої національної групи людей;

– об’єкти права інтелектуальної власності, що не належать учаснику або команді учасників – автору проекту, а також жодним чином не порушувати вказані права інтелектуальної власності третіх осіб.

Часові межі:

Учасники конкурсу надсилають власні відеоролики на пошту  melnychuk.iryna96@gmail.com  до 19 квітня 2018 р.

ЗА ДЕТАЛЯМИ ЗВЕРТАЙТЕСЬ  MELNYCHUK.IRYNA96@GMAIL.COM