На факультеті відбулася зустріч з вступниками

31 серпня 2015

Уже традиційно напередодні 1 вересня на факультеті соціальної та психологічної  освіти відбулася зустріч з вступниками.     Відкриваючи зустріч декан факультету кандидат педагогічних наук, доцент Гоменюк Оксана Олексіївна привітала вступників з початком нового навчального року та побажала плідного навчання в стінах нашого університету.

Ocpt5MK7yxI

Після вітальних слів декан факультету  представила першокурсникам та їхнім батькам кураторів академічних груп.

Ними стали: Шеленкова Наталія Леонідівна, Полєхіна Вікторія Миколаївна, Мазур Ольга Юріївна, Лівандовська Інна  Антонівна, Ісаченко Вікторія Павлівна, Антонюк Аліна Петрівна, Бойко Ольга Миколаївна, Краєва Марія Володимирівна та Моргай Лілія Анатоліївна.

Після зустрічі з деканом студенти продовжили знайомство з кураторами, обрали старост груп та спланували свої подальші дії.

Ще раз вітаємо наших першокурсників з початком нового навчального року та бажаємо ефективно і з користю провести студентське життя!

TgCSjO6fpKI

F4I9Xf5SexA (1)