Аспірантура, докторантура

Шановні науковці!

Ми раді запросити Вас на навчання на факультет соціальної та психологічної освіти (https://fspo.udpu.edu.ua/) Уманського державного педагогічного університету імені Павлі Тичини!

Вибір професії – це важливий етап в житті кожного, адже від цього залежить Ваше майбутнє. Якщо для Вас чи Ваших знайомих та друзів це питання актуальне, якщо ви маєте конкретну мету у житті, бажаєте досягти професійного успіху, то навчання в Уманського державного педагогічного університету імені Павлі Тичини – саме для вас!

При виборі професії Вам необхідно врахувати свої здібності та особисті риси характеру. А також знати всі особливості Вступної кампанії у 2023 році.

Якщо бажаєте пройти навчання та отримати науковий ступінь «Доктор філософії (Phd)», заповніть анкету вступника за посиланням https://docs.google.com/forms/d/11QIX9VjKntJfyMiP3VEl6nVOgBL90Gk4IWJ7O5T-QJo/edit

Це дасть змогу оперативно дізнаватися всі новини Вступної кампанії 2023.

Бажаємо успіху!

Чекаємо на навчання!

На факультеті здійснюється підготовка фахівців вищої освіти на здобуття освітньо-наукового рівня – доктора філософії (аспірантура) та доктора наук (докторантура) за спеціальностями:

  • 053 Психологія
  • 231 Соціальна робота
  • 011 Освітні, педагогічні науки

За детальнішою інформацією звертайтесь  за посиланням.