Cтарт вступної кампанії: до УДПУ завітали перші абітурієнти

13 липня 2018

Cьогодні у вестибюлі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини жваво і гамірно. У перший день вступної кампанії до університету завітала значна кількість абітурієнтів. Вони переважно були зі своїми батьками, які підтримували та додавали впевненості майбутнім першокурсникам.

Велелюдно було в аудиторіях, де працюють відбіркові комісії факультетів та інституту, а також в холах навчального корпусу №3 біля громадських приймалень. Працівники приймальної комісії університету відповідали на актуальні питання щодо спеціальностей і напрямів підготовки майбутніх фахівців, розповідали вступникам про програми «подвійного диплома», практичну підготовку, цікаве і насичене життя в УДПУ, надавали необхідні консультації щодо оформлення документів.

Кипіла робота і в інформаційно-консультаційному центрі, де фахівці допомагали усім бажаючим створити електронні кабінети чи сформувати «карти вступу», подати електронні заяви на вступ до закладів вищої освіти тощо.

Приймальна комісія УДПУ імені Павла Тичини чекає на абітурієнтів з усієї України щодня, без вихідних, за адресою : м.Умань, вул.Садова, 28, новий корпус університету. Тел: (04744) 4-05-20, 096 033 96 33, 063 149 79 88; e-mail: vstup@udpu.edu.ua.

Графік роботи приймальної комісії:

  • Понеділок – п’ятниця з 8.00 до 17.00
  • Субота – з 8.00 до 16.00
  • Неділя – з 8.00 до 12.00

Нагадаємо, що цьогоріч на бюджетну форму навчання можна подати сім заяв на чотири спеціальності, тоді як кількість заяв на навчання за контрактом необмежена.

У день початку вступної кампанії бажаємо абітурієнтам наснаги й доброї вдачі у цьому доленосному змаганні!

Прес-центр УДПУ