День міста – традиція, що стала візиткою Умані

6 жовтня 2015

3 жовтня Умань відзначила День міста. Цьогоріч, як і традиційно у першу суботу жовтня, на уманчан та гостей міста були приготовлені різноманітні цікаві, загальнодоступні заходи. Слід наголосити, що святкування не носило помпезний характер з традиційними великими концертами та феєрверками – все-таки ми живемо в стані війни, але це не означає, що не повинні були відзначати день народження нашого чудового міста. В основному відбувалися заходи, які проходять щорічно. Головні акценти зроблені на розваги для дітей, спортивні заходи, традиційні виставки.

_DSC8880

Святкування пройшло під гаслом «Молодь єднає Україну». Спозаранку у православних храмах міста відправили урочисту літургію з молитвою за добробут уманчан, процвітання міської громади.

Більш детальніше на сайті університету