ФСПО єднає лідерів учнівського та студентського самоврядування

4 березня 2015

3 березня факультет соціальної та психологічної освіти приймав шановних гостей – лідерів учнівського самоврядування та педагогів-організаторів Уманського району під егідою Відділу у справах сімї та молоді Уманської райдержадміністрації.
перша заставка

Програма заходу відбувалася у двох напрямах: семінар по обміну досвіду з педагогами та спільне засідання учнівського самоврядування та студентського ФСПО.
З вітальним словом до гостей звернулася декан факультету Оксана Кравченко.
12
На порядку денному розглядалися питання національно-патріотичного виховання – доповідала Маряна Горенко про діяльність Національно-патріотичного табору для студентської молоді «Дія»; про волонтерський досвід Студентської соціально-психологічної служби – доповідала Лілія Гребінь; про забезпечення рівних можливостей для студентів з інвалідністю – координатор Центру соціальної та освітньої інтеграції «Без барєрів»
5
Майя Перфільєва; про Центр психологічного діагностування та тренінгових технологій – директор Центру Анна Якименко.
Для учнів студрадою ФСПО на чолі Максимом Ребром було проведено пізнавально-розважальну ГРУ «Я все вмію».
14
З самого початку зустрічі в аудиторії панувала тепла атмосфера .Учні старанно та з цікавістю приймали участь в грі .Вона проходила в стилі батл ,між хлопцями та дівчатами,і по закінченню гри перемога залишилась за дівчатами.
Учні підготували подарунки для студентського та викладацького колективу, виготовлені власними руками.
15
Навзаєм учні отримали подарунок – проходження безкоштовної профдіагностики на базі Центру психологічного діагностування та тренінгових технологій.
16
Все відбулося у дружній теплій атмосфері та надією на подальші зустрічі!!!