International Conference for Social Work Students
9-10 грудня відбулася Міжнародна конференція для студентів з соціальної роботи. Конференція організована за підтримки проекту ЄС «Посилення соціального захисту в Грузії», що впроваджується компанією Expertise France та Чеською агенцією розвитку. Мета конференції полягала у підвищенні обізнаності про соціальну роботу як глобальну професію, що фокусується на правах людини глобальних громадян.
Ця конференція присвячена Дню прав людини (щороку 10 грудня) — дню, коли Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла в 1948 році Загальну декларацію прав людини (Загальну декларацію прав людини).
Конференція проходила у offline та online форматах (за допомогою використанням платформи Zoom).
У конференції взяли участь студенти Грузії та іноземні студенти з Чехії, Литви та Фінляндії. Також до конференції долучилася здобувачка третього освітньо-наукового рівня спеціальності 231 Соціальна робота Юлія Песоцька. Під час конференції аспірантка виступила з доповіддю “Social rehabilitation and social adaptation of internally displaced persons”.
Фото новини: