IV Всеукраїнська науково-методична конференція

Харківська гуманітарно-педагогічна академія

Уманський державний педагогічний університет

імені Павла Тичини

Факультет соціальної та психологічної освіти

Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи

Гендерний центр

Центр соціальної та освітньої інтеграції «Без бар’єрів»

запрошує на

IV Всеукраїнську науково-методичну конференцію з міжнародною участю

«Про соціальну особистість у гендерному вимірі: теоретико-методологічні та прикладні аспекти»

яка відбудеться 22 квітня 2021 року у місті Умань.

До участі запрошуються викладачі, аспіранти, студенти, працівники вітчизняних та зарубіжних закладів вищої освіти, а також представники установ, органів влади соціальної сфери, практикуючі психологи та соціальні педагоги.

За результатами роботи Конференції учасники отримають збірник матеріалів конференції та сертифікат учасника.

Напрями роботи конференції:

1. Гендерна освіта як соціальна, психологічна та педагогічна проблема.
  2. Вікові та гендерні особливості формування просоціальної поведінки учнів.
  3. Просоціальність як запорука психічного здоров’я суспільства і особистості.
  4. Гендерні особливості підготовки фахівців соціонімічної сфери.
  5. Гендерні аспекти лідерства: теоретичний аналіз та практичний досвід

Умови участі у конференції

1. Для участі у конференції необхідно до 7 квітня 2021 року подати до оргкомітету на електронну адресу katarinka_chupina@ukr.net такі матеріали:

Вимоги до оформлення тез:

Матеріали тез подаються в електронному вигляді та повинні відповідати наступним вимогам: розширення .doc, .docx, тип шрифту – Times New Roman; кегль – 14; обсяг тез 2-5 сторінок друкованого тексту, без нумерації сторінок; формат А4; міжрядковий інтервал – 1,5; поля: ліве, нижнє, верхнє, праве – 20 мм.

Порядок розміщення матеріалу:

У верхньому правому куті (вирівнювання по правому краю) – ініціали автора (перед прізвищем) та прізвище друкується жирним шрифтом, потім – виклад основного матеріалу тез, список використаних джерел.

Також є можливість опублікувати результати досліджень у фаховому журналі «Соціальна робота та соціальна освіта»: http://srso.udpu.edu.ua/

Журнал внесено до Категорії Б Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук (педагогічна галузь знань, спеціальності: 011, 015, 016, 231). Наказ МОН України від 26.11.2020 № 1471.

Адреса оргкомітету конференції: кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, вул. Садова, 28, м. Умань.

Довідки за телефонами:

098-421-64-44 (Кравченко Оксана Олексіївна)

093-49-49-624 (Чупіна Катерина Олександрівна).