IV МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «МУДРІСТЬ ПОКОЛІНЬ»

4 травня 2017

27 квітня 2017 року викладачі та студенти факультету соціальної та психологічної освіти прийняли участь у IV Міжнародному фестивалі організаційної, економічної та практичної психології «Мудрість поколінь», організаторами якого виступили Київський національний торговельно-економічний університет та факультет соціальної та психологічної освіти.

Традиційно з вітальним словом до студентів та викладачів звернувся РЖЕВСЬКИЙ ГЕННАДІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, кандидат психологічних наук, доцент, який наголосив на важливості співпраці між університетами , а також зазначив актуальність та необхідність проведення подібних фестивалів, особливо зважаючи на ситуацію в нашій країні.

Робота фестивалю була поділена таким чином, що кожен особисто мав можливість обрати тренінг із запропонованих, кожен тренер мав можливість детально пояснити суть свого тренінгу та наголосити на основних аспектах які будуть розглядатися під час тренінгу.

Перша лінія фестивалю була представлена такими заняттями:

1.«Травматичний досвід особистості як джерело ресурсу» – спікер Перепада Ольга Михайлівна

2. Лялькотерапія – формування психічного здоров’я у родині та гармонійних стосунків (Створюємо  ляльку-мотанку СІМ’Я). – спікер Цюцюра Галина Олександрівна

3.«Випробування долі у нашому житті» – спікер Гончаренко Ольга Василівна

Друга лінія фестивалю була представлена такими заняттями:

1. «Юнгіанський аналіз: самодопомога та техніки для роботи з клієнтом» – спікер Бобир Любов Олександрівна
  2. «Емоційний інтелект» – спікер Кваша Валерія
  3. Психосоматика. Робота з симптомом в гештальт-терапії. – спікер Гайдай Сергій
  4. «Чому у мене грошей мало або їх зовсім немає?» – спікер Грицай Ксенія.

Усі тренінги були надзвичайно цікавими та залишили масу позитивних вражень та можливість заглибитися у роздуми. В кінці фестивалю усім учасникам були вручені сертифікати.