Лекція присвячена Всесві́тньому дню боротьби́ зі СНІДом

3 грудня 2015

1 грудня на факультеті соціальної та психологічної освіти для студентів 1-4 курсів була проведена лекція присвячена Всесві́тньому дню боротьби́ зі СНІДом.

B5Ntum3s924

До студентів завітали соціальні працівники з благодійного фонду «Воля» – Євген та Ігор, які на власному життєвому прикладі розповіли про небезпеку зараження різними шляхами ВІЛом та СНІДом.

Поділились своїми життєвими історіями, які дещо вразили студентів, але в аудиторії панувала максимальна відкритість та безшаблонність.

Усі уважно слухали, і старались вловите кожне слово, після лекції кожен бажаючий міг поставити фахівцям хвилююче його питання.

LRw2Qdae1v4
Багато було сказано про місто Умань: за даними статистики в Умані хворих на ВІЛ зафіксовано офіційно 22 людини і це – лякає. В основному це дівчата та молоді жінки у віці 23-25 років.

tUJb-9okNHY
В діалозі з аудиторією розповіли про можливі шляхи передачі Вірусу Імунодефіциту Людини. Розповіли про історію СНІДу  як такого, яким є на сьогоднішній день.
Студенти винесли із лекції багато повчального та корисного.

zKcBHXgUWSQ

Кожен свідомий студент задумався, і, сподіваємось що хворих цією страшною хворобою буде менше. Будьте уважними та дбайте про своє здоров’я.