12 грудня 2015

8-9 грудня 2016 року відбулась Міжнародна наукова конференція «ROZDROŻA.EUROPA ŚRODKOWO-WSCHODNIA INTER-, WIELO-, TRANSKULTUROWO» у м. Ченстохова (Республіка Польща).

У роботі конференції взяла участь аспірантка Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Ірина Ільченко, представивши доповідь на тему «Проблеми гендерної ідентичності в Європі, Польщі та Україні: спроба компаративного аналізу на прикладі студентського соціуму».

aKmq_e39c0w

Мета конференції полягала в окресленні погляду на сьогодення у Центральній та Східній Європі (також на історичне минуле) в культурному контексті. Надзвичайна актуальність тематики заходу сприяла залученню широкого кола науковців та обміну професійним і науковим досвідом. Варто відзначити високий професіоналізм організаторів та подякувати за гостинний прийом.