На базі нашого університету пройшов тренінг«Психологічна реабілітація військовослужбовців»

30 серпня 2015

15 серпня 2015 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини пройшов тренінг «Психологічна реабілітація військовослужбовців», на який були запрошені психологи – спеціалісти УСПЗН, методисти-психологи  навчальних закладів Уманського району, волонтери ГО «Разом» а також лікарі-психіатри, психолог Районної лікарні та психолог УДПУ імені Павла Тичини. Тренінг проводив тренер – Швець Владислава Володимирівна, головний спеціаліст командування Уманського ОМВК (психолог, соціолог), який після навчання на міжнародній програмі від Координатора ОБСЄ в Україні мав на меті розширити спектр кваліфікації  спеціалістів, які працюють в місті Умань та Уманському районі з питань надання психологічної, соціальної, соціально-медичної та педагогічної допомоги родинам, які опинилися в кризових життєвих ситуаціях, родинам учасників бойових дій.

gMkKCsP_6Mg

Робота була поділена на дві частини-теоретичну та практичну.

Під час першої частини кожен учасник міг отримати цінну інформацію про канали сприйняття інформації та реакції на стрес, віднайти власний ресурс у роботі з важкими клієнтами, пропрацювати по методиках ,які використовуються з людиною, яка пережила утрату і перебуває у фазі горювання.

Під час другої частини роботи тренінгу спеціалісти мали змогу попрацювати з асоціативними картами, відчули на собі силу розстановок та рольових ігор, працювали в групах та парах у якості як клієнта, так і терапевта.

Після закінчення тренінгу усі учасники отримали сертифікати а також корисні методичні матеріали, які можуть використовувати у своїй роботі.