На факультеті оголошується набір за програмою підготовки офіцерів запасу

8 вересня 2015

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.02.2012 р. № 48 “Про затвердження Порядку проведення військової підготовки студентів вищих навчальних закладів за програмою підготовки офіцерів запасу ”, спільного наказу Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України від 11.11.04 № 531/857 “Про затвердження Інструкції про організацію підготовки офіцерів запасу з числа студентів вищих навчальних закладів ”, договорів №919-5 від 23.01.2012 року з Сумським Державним університетом, №3 від 02.03.2012 з Військовою академією (м. Одеса) “Про військову підготовку студентів за програмою підготовки офіцерів запасу ”.

2sMIbA62zJg

Метою військової підготовки студентів за програмою офіцерів запасу є:

• забезпечення Збройних Сил України, інших військових формувань, а також, правоохоронних органів спеціального призначення та Держспецтрансслужби необхідною кількістю військовонавчених громадян для виконання військового обов’язку в запасі, проходження військової служби за контрактом або за призовом осіб офіцерського складу, проходження служби у військовому резерві;
  • забезпечення реалізації права громадян на рівні можливості у виборі професії шляхом здобуття додаткових знань, умінь і навичок, необхідних для належного виконання військового обов’язку в запасі у мирний час, обов’язків військової служби у воєнний час та для майбутньої професійної діяльності.

Головними завданнями є:

• забезпечення статутного порядку, безумовне виконання студентами, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу, Статутів ЗС України, директив, вказівок Міністра оборони України, начальника Генерального штабу Збройних Сил України, командувача Сухопутних військ Збройних Сил України;
  • впровадження виховання патріотизму, пропаганда національної культури і духовності, утвердження української мови, формування лідерських якостей у майбутніх офіцерів запасу;
  • формування практичних умінь та навичок військових фахівців згідно із сучасними вимогами командувача Сухопутних військ Збройних Сил України та замовників на підготовку фахівців.

YKmZFqbJ5mM

EvpT4xaXW6Q