На міжнародній виставці “Інноватика в сучасній освіті” наш університет нагороджений дипломом І ступеня

23 жовтня 2015

20-22 жовтня 2015 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Сьома міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Друга міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu».

1

Організаторами виставки виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України спільно із компанією «Виставковий Світ».

Учасниками виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu» стали понад 500 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних органів управління освітою, асоціацій, видавництв, підприємств із усіх регіонів України, а також заклади освіти та освітні агенції Канади, США, Великобританії, Польщі, Словаччини, Чехії, Франції та інших країн.

2

3

Серед провідних вищих навчальних закладів України, які презентували інновації у розвитку освіти, був і Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини. Делегацію вишу очолювала проректор з науково-педагогічної роботи Олена Кірдан.

Програма виставки була надзвичайно насиченою, цікавою та пізнавальною. Її учасники відвідали конференції, семінари, презентації, мали змогу обмінятися досвідом із педагогами та науковцями різних держав, обговорити особливості сучасного розвитку освіти.

Найприємнішим моментом було нагородження переможців Національного конкурсу «Видатні науково-практичні досягнення в освіті» та конкурсів з тематичних номінацій. Так, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини одержав Диплом лауреата конкурсу І ступеня у номінації «Науково-методичний та організаційний супровід упровадження інноваційних підходів в систему екологічної освіти» за підписом Президента Національної академії педагогічних наук Василя Кременя та Директора Інституту модернізації змісту освіти МОН України Наталії Вяткіної. Також за активне впровадження інноваційних технологій у процес навчання і виховання УДПУ імені Павла Тичини нагороджений почесним Дипломом.

 

4

5

6

7

 

8

 

Ректор університету, професор Олександр Безлюдний та помічник ректора, кандидат педагогічних наук, доцент Дмитро Балдинюк відзначені подяками за наполегливу працю та системну організаторську діяльність з інноваційного оновлення національної освіти, вагомий особистий внесок з упровадження інновацій в освітню практику.

9

Участь у міжнародній виставці була надзвичайно корисною для нашого університету. Естетично, зі смаком оформлена змістовна експозиція викликала в організаторів та учасників особливий інтерес та справила позитивне враження. Чимало відвідувачів виявили бажання сфотографуватися біля художніх виробів та стендів університету. Абітурієнти та їхні батьки активно цікавилися напрямами підготовки в УДПУ, умовами навчання, міжнародними зв’язками вишу та можливістю навчатися за кордоном. Міжнародна виставка вкотре довела, що Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини – один із найкращих вищих педагогічних навчальних закладів України.