Настановча конференція з державної практики

9 вересня 2015

Важливу роль в удосконаленні професійної підготовки майбутніх фахівців належить практиці, яка виступає органічною частиною навчально-виховного процесу і забезпечує поєднання психологічної готовності й теоретичної підготовки майбутніх соціальних педагогів та практичних психологів з їх майбутньою професійною діяльністю. Практика також сприяє формуванню у студентів уміння застосовувати в педагогічній діяльності науково-теоретичні знання, здобуті при вивченні суспільних, загально-педагогічних і спеціальних дисциплін, розвитку інтересу до педагогічної та наукової діяльності.

DSC09308

8 вересня 2015 року для студентів 51, 52 та 53 групи денної форми навчання відбулася настановча конференція з державної практики. У роботі конференції взяли участь адміністрація факультету та викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кафедри психології, які виконуватимуть функції групових керівників та методистів.

20150908_132006

До відома студентів була доведена інформація про тривалість і терміни проходження державної практики. Студенти ознайомилися із завданнями, визначеними програмою практики, та вимогами до оформлення звітної документації.

Для студентів також був проведений інструктаж з техніки безпеки під час проходження державної практики

На конференції здійснено було розподіл студентів на державну практику з урахуванням замовлень на підготовку фахівців і їх майбутнього місця працевлаштування після закінчення навчання.

DSC09306

Бажаємо студентам-практикантам на належному рівні виконати завдання практики, отримати позитивний досвід та яскраві враження.

Нехай Вам щастить у реалізації визначених завдань!!!