ПІДСУМКИ ОГЛЯДУ-КОНКУРСУ НА КРАЩУ КІМНАТУ СЕРЕД СТУДЕНТСЬКИХ ГУРТОЖИТКІВ УНІВЕРСИТЕТУ

27 жовтня 2015

 

10

 

26 жовтня 2015 року відбувся заключний етап огляду-конкурсу на кращу кімнату серед студентських гуртожитків УДПУ імені Павла Тичини. Організаторами конкурсу виступила студентська рада (голова – Євгенія Бородай) за підтримки адміністрації університету.

9

 

Основними завданнями конкурсу-огляду були: поліпшення житлово-побутових умов у кожній кімнаті гуртожитку та в гуртожитках в цілому, поліпшення стану збереження державного майна, створення безпечних умов проживання, навчання і дозвілля студентів.

 

1

 

2

Найкраща кімната обиралася за наступними критеріями: санітарний стан, художньо-естетичне оформлення, обладнання та устрій кімнат, стан збереження майна, підтримання порядку у місцях загального користування, дотримання правил внутрішнього розпорядку мешканцями кімнати та активність проживаючих у проведенні різноманітних заходів у гуртожитках.

 

4 3

Конкурс проходив у ІІІ етапи. За результатами І етапу студради та деканати кожного із факультетів та навчально-наукового інституту визначили найкращі кімнати, які були нагороджені заохочувальними призами – дипломами, смачними подарунками тощо. Серед 12 кімнат оргкомітетом конкурсу було визначено кращі, які продовжили змагання за перемогу.

 

5 6

Під час заключного етапу огляду-конкурсу комісія у складі голови студради Євгенії Бородай, старост гуртожитків №1 і №2 Олександри Мазуренко та Вікторії Мальованої, проректора з науково-педагогічної роботи Олени Кірдан, проректора з економічних та господарських питань Наталії Петренко, директора студмістечка Тетяни Качан, інженера з охорони праці Віталія Колісника визначила переможця. Найкращою стала кімната №376 9-типоверхового студентського гуртожитку, де проживають студенти факультету фізики, математики та інформатики. Кімната-переможець університетського етапу конкурсу продовжить змагання на обласному рівні.

 

7 8

 

Варто відзначити, що студентські кімнати – затишні, комфортні, естетично оформлені. Окремі з них вражали креативністю та творчим підходом проживаючих до облаштування кімнат. Студенти вкотре доводили, що порядок і комфорт кімнат – це запорука душевної

гармонії, гарного самопочуття, дружньої обстановки та позитивного настрою.

Нагородження переможців огляду-конкурсу на кращу кімнату серед студентських гуртожитків УДПУ відбудеться 17 листопада під час гала-концерту, присвяченого Міжнародному дню студента.

Бажаємо нашим студентам комфортного проживання у гуртожитках та веселого, творчого, насиченого яскравими подіями, студентського життя!