Тематичний захід «Невербальні сигнали при знайомстві і спілкуванні» на ФСПО

2 жовтня 2014

На факультеті соціальної та психологічної освіти за участі СНТ відбувся тематичний захід «Невербальні сигнали при знайомстві і спілкуванні». Ведучим тематичного заходу був Миколай Григор`єв, який запропонував учасникам СНТ і всім присутнім подивитися документальний фільм про жести, міміку та поставу людини, які відіграють дуже важливу роль при зустрічі, знайомстві чи спілкуванні.

O

O

 O

O

O

В аудиторії панувала дружня атмосфера, студенти активно залучалися до обговорення питань та проявляли зацікавленість. Особливо зацікавило та вразило те, якими жестами користуються чоловіки та жінки при бажанні познайомитись із протилежною статтю. За результатами проведених досліджень, у жінок налічується понад 50 видів різних жестів, а у чоловіків – лише 10. Інформація була досить цікавою та змістовною.

O

O

O

O

Після перегляду було проведено голосування на предмет виявлення нових знань у ході перегляду документального фільму. Після цього відбулося обговорення даного запитання, всі ділились враженнями, висловлювали свою думку щодо цього, наводили приклади з власного життя.  А на завершення тематичного заходу підвела підсумки наша експерт – психолог Клименко Юлія Анатоліївна

O

Тож до наступних зустрічей! Ми чекаємо на Вас!

O