VІ благодійний фестиваль творчості «Рівні між собою ми, будемо разом Я і Ти»

9 грудня 2019

На базі факультету соціальної та психологічної освіти відбувся VІ благодійний фестиваль творчості «Рівні між собою ми, будемо разом Я і Ти».

Відкрили фестиваль танцювальною композицією студенти факультету соціальної та психологічної освіти Хоменко Анна та Бондар Сергій разом зі студенти хореографічного колективу «Візаві» УДПУ, під керівництвом завідувача кафедри хореографії та художньої культури, кандидата педагогічних наук, професора, Андрощук Людмили Михайлівни.

Тема фестивалю – подорож у космос.

«Політ» розпочали піснею «Трава у дома» у виконанні Лінника Владислава та Єскіної Анастасії.

На планеті «Спорту та Гімнастики» всіх вразила акробатична композиція «Друзі єднаймося» зразкового акробатичного колективу «Весела дітвора» під керівництвом Роговенко Наталії.

Зупинка на планеті «Музики» зачарувала глядачів музичними композиціями у виконанні Кучерука Дмитра та дуету Мануілова Богдана з педагогом Мельник Надією.

Федотова Леся з віршем «Про батьків» та Потапенко Женя з віршем «Рідна хата» запросили відвідати планету «Поезії».

Студенти І курсу факультету соціальної та психологічної освіти, як істині жителі планети Танців, привітали всіх танцювальним флеш-мобом.

На «Таємничій» планеті за допомогою тандему Р/11 та П/11 груп факультету соціальної та психологічної освіти прозвучала пісня «Тримай», виконаною мовою жестів.

Зупинка відбулася і на найвеселішій планеті – планеті «Дитинства».

Нікого не залишив байдужим виступ і її жителів: Кучера Віталіка (пісня «Батьки») та дітлахів закладу «Пролісок» (пісня «Щастя» та танець маленьких папуасів).

Завітавши на планету «Батьків» вдалося побачити казку українського фольклориста Пантелеймона Куліша «Орися» у виконанні студентів 32 групи факультету соціальної та психологічної освіти

За доброю традицією фестивалю батькам були вручені подарунки, виконані власноручно студентами факультету соціальної та психологічної освіти Пишною Наталією, Богачук Оксаною та Андреєвою Русланою.

Весело подорожуючи всі повернулися до рідної домівки. Адже відомо: «У гостях добре, а дома – найкраще». І пісня «Над Україною», у виконані Девілєнєвої Вікторії, зустріла всіх на рідній землі.

На завершення фестивалю начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Вдовиченко Наталія Вікторівна, голова профкому Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Хитрук Валентин Іванович та декан факультету соціальної та психологічної освіти Кравченко Оксана Олексіївна привітала всіх учасників та гостей дійства.

За доброю традицією за сприяння відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради та профкому Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини артистам були вручені подарунки.

Фестиваль творчості «Рівні між собою ми, будемо разом Я і Ти» запрошує до нових зустрічей!


Фото новини: