V фестиваль творчості «Рівні між собою ми. Будемо разом Я і Ти»

7 грудня 2018

На базі факультету соціальної та психологічної освіти (декан факультету, доктор педагогічних наук, доцент,  Кравченко Оксана Олексіївна) відбувся V фестиваль творчості «Рівні між собою ми. Будемо разом Я і Ти». Організаторами заходу виступили Центр соціальної та освітньої інтеграції «Без бар’єрів» (координатор – викладач Войтовська Алла Іванівна) та Школа передового досвіду «Школа соціальних знань» (координатор – доцент Бондаренко Галина Василівна). На заході були присутні: проректор з гуманітарних питань, кандидат педагогічних наук, доцент Ревнюк Наталія Іванівна; голова профспілкової організації Хитрук Валентин Іванович; директор Уманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Гущина Інна Олександрівна; керівник Центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів (Центр розвитку дитини) «Пролісок» Базилевска Вікторія Вікторівна.

Також відвідали і взяли участь у заході друзі факультету – вихованці Центру соціальної реабілітації «Пролісок», учні шкіл м. Умань й Уманського району.

Фестиваль розпочали дійство студенти факультету соціальної та психологічної освіти Хоменко Анна і Бондар Сергій та хореографічний колектив «Візаві» під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри хореографії та художньої культури Андрощук Людмили Михайлівни, чарівним танцем «Твої думки».

У залі панувала атмосфера затишку та гарного настрою, яку створили ведуча Олійник Яна та два клоуни-веселуни (Каламанич Андрій та Кльоц Костянтин), які всіх гостей запросили на циркову виставу.

Не залишили байдужими всіх присутніх студенти 33 групи, які виступили з надзвичайною піснею «Вічність», виконаною мовою жестів.

Пісні у виконані Новак АнастасіїАрлекіно»), Лінника ВладиславаДресирувальник»), Девілєнєвої ВікторіїБродячі артисти») підняли гарний настрій.

Неймовірний акробатичний етюд «Жартівливі подружки» представили вихованці Старобабанської школи.

Гірська Віталіна зачарувала зал своєю піснею «Тобі країно».

Інструментальний ансамбль ЗОШ № 10 заворожив зал номером «Веселий настрій».

Всіх гостей фестивалю вразив своєю піснею Кучер Віталій («Мамин син»).

Кульмінацією фестивалю стали виступи вихованців «Проліску». Маленькі учасники подарували всім присутнім чарівний танок «Рухайся з нами» та яскраві пісні «Весела булька» і «Життя є». Виступ хлопців та дівчаток викликав шквал емоцій.

На святі були присутні батьки та вчителі юних артистів. У знак подяки за неймовірні зусилля при вихованні дітей студенти першого курсу вручили невеликі дарунки, виконані власноручно, та подарували їм танець.

Незабутнім дійством став флеш-моб у виконанні студентів факультету соціальної та психологічної освіти та всіх учасників фестивалю.

За доброю традицією нашого фестивалю маленьким артистам за підтримки голови профспілкової організації університету доцента Хитрука В. І. були вручені солодкі подарунки.

Головна ідея фестивалю – кожний із нас талановитий і особливий по-своєму, всі ми рівні у своєму праві на життя – в повній мірі була реалізована!

До наступних зустрічей!


Фото новини: