26 квітня 2021

22–23 квітня 2021 року на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулась V Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Роль молоді у розвитку АПК України», на якій виступили учасники різних закладів освіти.

Чудову нагоду представити наш університет мала студентка четвертого курсу освітнього рівня «бакалавр» факультету соціальної та психологічної освіти Пишна Наталія, яка гідно виступила з доповіддю на тему: «Почуття провини: причини виникнення та способи подолання» (науковий керівник – д. пед. н., проф. Осадченко І. І.). Ця тема є актуальною для всіх, хто прагне особистісних змін, адже почуття провини є одним з найпоширеніших деструктивних почуттів людини, що негативно впливає на її гармонійний розвиток. Організатори конференції відзначили високий рівень виступу з урахуванням актуальності теми та належної майстерності виступу нашої студентки.

Тож, запрошуємо наших студентів до участі у міжрегіональних, всеукраїнських та міжнародних конференціях для обміну невичерпними знаннями та цінним досвідом!