Вечірка під назвою: «Круті 90-ті»

19 листопада 2015

Багато хто з ностальгією згадує роки кінця минулого століття, а особливо – дев’яності. Це був час без мобільних телефонів, музика записувалася на касети, люди більше спілкувалися між собою, писали один одному листи.

image007

А ще це був час вседозволеності і повної свободи. Аби знову відчути весь драйв того часу 18 листопада в  холі нового корпусу УДПУ в  рамках заходів до «Тижня студента» студрада факультету соціальної та психологічної освіти провела студентську вечірку під назвою «Круті 90-ті».

image003

В програмі були  ігри та конкурси 90-х, караоке, справжня дискотека 90-тих, звісно ж було обрано «Містера» та «Міс  90-х», а справжнього колориту додали гості вечірки за допомогою неперевершених костюмів, серед яких було обрано та нагороджено найкращий.

image005

image009

До заходу долучалися не лише студенти нашого, а й  інших факультетів та навіть просто пересічні гості нашого ВУЗу.

Всі отримали масу вражень, неповторні емоцій та ще довго не хотіли повертатися до сьогодення.

image001

Дякуємо за гарно проведений час… до зустрічі в іншій епосі.