Відкрите заняття «Скажемо «НІ» насильству»

7 грудня 2015

Викладачі кафедри психології Горенко Мар’яна В’ячеславівна та Гичко Юлія Володимирівна провели відкрите заняття приурочене Всесвітній акції «16 днів проти насилля», на базі загальноосвітньої школи № 9.

DSC01538

Спочатку школярів ознайомили з теоретичними аспектами  поняття «насилля». Разом з викладачами школярі навчились відрізняти види та типи насильства. Також разом склали пам’ятку, як убезпечити себе від насильницьких дій.

DSC01513

Далі за допомогою тренінгових вправ старшокласники вчилися керувати своєю агресією, для того, щоб не проявляти насилля по відношенню до інших людей.

DSC01529

Студентська соціальна служба підготувала Форум театр, під час якого спільно вирішували питання, яку модель поведінки треба дотримуватися, щоб не стати жертвою насилля.

DSC01526

DSC01518

DSC01521
Відкрите заняття вийшло інформативним та цікавим.

DSC01534

Дякуємо Відділу у справах сім’ї та молоді за можливість підіймати такі важливі теми та популяризувати ненасильницьку позицію життя серед молоді!