VІІ науково-практична конференція “Медико-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами
Представники факультету соціальної та психологічної освіти взяли участь у VІІ науково–практичній конференції “Медико-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами“, яка обєднала лікарів-педіатрів, лікарів загальної практики і сімейної медицини, дитячих неврологів, дитячих психіатрів, неонатологів, генетиків, ортопедів, лікарів ФРМ, фізичних терапевтів, ерготерапевтів, терапевтів мови та мовлення (логопедів), терапевтів сенсорно-інтегративної терапії, психологів, спеціальних педагогів, соціальних працівників
Організаційний комітет: ГО Українська академія дитячої інвалідності та ГО Міжнародна асоціація медицини.