Workshop «Твоя майбутня професія – реальна допомога вже сьогодні»

6 листопада 2018

На факультеті соціальної та психологічної освіти проходить тиждень працівника соціальної сфери. З нагоди професійного свята організовано ряд тематичних заходів, які залучають студентську молодь до активної участі та плідної роботи.

5 листопада, під керівництвом Лівандовської І.А. та Бондаренко Г.В. було проведено Workshop на тему: «Твоя майбутня професія – реальна допомога вже сьогодні».

Метою даного заходу було познайомити студентів першого курсу з професією соціального працівника, дати змогу відчути на собі правильність вибору та надихнути на подальше навчання в ЗВО.

Ефективність роботи полягала в тому, що було використано метод «рівний рівному». Адже до роботи долучилися студенти, які своєю креативністю не тільки зуміли донести важливість даної професії до першокурсників, а й вразили викладацький склад.

Серед числа соціальних проектів було представлено такі:

«Соціальний працівник – Хто він?», який презентували студенти Р13 групи Головін Т. та Слободянюк М.. Вони розглянули завдання, функції, сфери діяльності та якості соціального працівника. Кожен мав змогу прослідкувати чи має вже певні професійні якості до даної професії, і осмислити – працювати над собою доведеться багато.;

«Входження в професію», цікавий проект, який представили студентки 4 курсу Господаренко І., Пуга Н., Тодоровська О. Дівчата в своїй роботі висвітлили певні стереотипи накладені суспільством на професію соціального працівника, та розповіли про реальне бачення даної професії з власного досвіду. Доповненням до змістовної розповіді було відео «Соціальний працівник: очима студентів».

Абдрахімов М. від Центру соціальної служби презентував проект на тему: «Інтернет залежність». Ця проблема все більше поглинає кожного з нас. Потрібно багато зусиль задля її вирішення, саме це є обов’язком соціального працівника. Але вже сьогодні ми можемо самостійно зробити певні кроки – все починається з нас.

«Здійсни мрію» – проект студентки 4 курсу Наконечної І., яка прояснила важливість аналогічних проектів. Мрії дітей – вони різні, як і підхід до їх здійснення. Сила великого бажання допомагати – вже говорить про правильність обраного професійного шляху.

Не менш важливою була розповідь Наконечної І. «Волонтерство в дії». Це – певний стимул залучення студентства до практичної діяльності вже сьогодні. Бути волонтером – це бути корисним не тільки собі.

Виступи студентів показали їх певні кроки до професійного росту, та зуміли донести важливість професії соціального працівника в суспільстві.

Оригінальними та змістовними доповненнями були відеоролики підготовленні Лівандовською І.А., студенти з захватом переглядали та обговорювали побачене.

Багатогранність світу, різноманітність людського буття завжди знаходиться в динаміці. Зміна життєвих обставин, умов, вимагає у сучасному світі кваліфікованої допомоги та підтримки. Такою підтримкою є допоміжні професії соціальної сфери.


Фото новини: