Засідання вченої ради факультету соціальної та психологічної освіти

2 вересня 2015

Навчальний рік для викладачів факультету соціальної та психологічної освіти розпочався засіданням вченої ради факультету.

AFA_vGZIOEY

На засіданні розглядалися такі питання:

Звіт про роботу факультету за 2014 – 2015н.р та завдання на 2015–2016 н.р.

Про готовність кафедр до початку навчального року.

Про стан підготовки до проходження студентами державної практики на випускних курсах ( напрями підготовки: «Соціальна педагогіка», «Практична психологія», «Управління навчальним закладом», «Педагогіка вищої школи» за ОКР «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр»).

Про підсумки та перспективи діяльності Студентської соціально – психологічної служби.

Також затвердилися плани роботи і навчальна документація, спецкурси і спецсемінари на 2015-2016 навчальний рік; склад вченої ради факультету, представники факультету у вченій раді інституту та університету; іменні стипендії студентами факультету; перевід на вакантні державні місця студентів з контрактної форми навчання; склад науково-методичної ради факультету.

g2ujM9iQ3Tg

agSJFSmBg6o