(Українська) Вебінар «Стресостійкість та можливості для відновлення. Перша психологична допомога»
Відбувся вебінар «Стресостійкість та можливості для відновлення. Перша психологична допомога» за участі ЗВО-партнерів.
Організаторами були Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради та громадська організація EdCamp Ukraine.
Доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Рассказова Ольга Ігорівна розповіла про мережі мозку і про те як тримати себе в ресурсі у важкий та тривожний час.
Жваве обговорення викликало відео «Як я можу заспокоїти інших під час сирени». Разом із експертками дослідили, що стрес робить із нашим тілом. Попрактикували різні техніки для зняття напруги. Практикували стійкість, соціально-емоційне та етичне навчання.
Щиро дякуємо організаторам за надані знання! Чекаємо наступної зустрічі!
Фото новини: