Викладачі та студенти факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини долучилися до збору коштів, та самі зробили дрон для Збройних сил України.
Викладачі та студенти факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини долучилися до збору коштів, та самі зробили дрон для Збройних сил України. Добрі справи об’єднують і згуртовують людей, особливо в такий важкий для країни час.
Слава Україні! Героям слава!