(Українська) Виховна година з елементами тренінгу «За мить до успіху»
Одним із напрямів роботи аспірантів спеціальності 231 Соціальна робота в рамках проходження асистентської (виробничої) практики – є підготовка доктора філософії до забезпечення загальнопедагогічної діяльності, куратора студентської групи у закладі вищої освіти.
О. Р. Поліщук – є куратором студентської академічної групи – П/11-м.
Аспіранткою було проведено виховну годину з елементами тренінгових вправ на тему: «За мить до успіху».
Актуальність даної проблеми сьогодні полягає в тому, що:
- Знання, якості, мислення сучасної людини мають бути гнучкими, мобільними, конкурентоздатними;
- Особистість має володіти комунікативною культурою, працювати в команді;
- Критичне мислення, оцінювання ситуації, вміння знаходити шляхи вирішення проблеми – запорука успіху;
- Вміння працювати з інформацією, використовувати її для індивідуального розвитку і самовдосконалення – вимоги сучасного життя.
За допомогою Google форми здобувачам було запропоновано пройти анкету: «Риси, що сприяють досягненню успіху», результати анкетування презентовано на слайдах презентації з подальшим його обговоренням.
Було з’ясовано, що в досягненні мети важливо використовувати алгоритм: по-перше, сформулювати мету, відповівши на питання: «Чого я хочу?»; по-друге, уявити шляхи реалізації своєї мети, можливі перешкоди та власні можливості щодо їх подолання; по-третє, діяти!
Учасники конференції взяли активну участь в обговоренні питань щодо складових успіху, прагнень до саморозвитку, самовдосконалення та створення власної формули успіху.
Фото новини: