Соціально-психологічна підтримка дітям, з числа внутрішньо переміщених сімей
Волонтерство – унікальне явище, яке не знає кордонів і не залежить від рівня матеріального достатку. Як правило, періоди значного розвитку волонтерського руху припадають на часи загострення різних кризових ситуацій у суспільстві. Саме тоді небайдужі об’єднуються і допомагають тим, хто цього потребує. Волонтерські організації оперативно реагують на потреби громадян, надаючи матеріальну, соціальну, психологічну чи інформаційну допомогу.
Велика кількість дорослих та дітей вимушені знаходяться в інших регіонах країни через війну, зокрема в гуртожитках Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини оселилося чимало сімей.
Наразі існує гостра потреба в забезпеченні соціальної, психологічної та емоційної підтримки, тому науково-педагогічними працівниками факультету соціальної та психологічної освіти організовані консультації для підтримки емоційного та психологічного стану потерпілих.
Також, студенти факультету соціальної та психологічної освіти – майбутні психологи та соціальні працівники кожного дня відвідують дитячу кімнату в гуртожитку, де мають змогу поспілкуватися з дітками та провести з ними гарно час.
Фото новини: