Всесвітній день протидії торгівлі людьми

30 липня 2022
Світова Федерація Українських Жіночих Організацій
Всесвітній день протидії торгівлі людьми
30 липня — Всесвітній день протидії торгівлі людьми.
Світова Федерація Українських Жіночих Організацій багато років стоїть в авангарді боротьби з порушенням прав людини в сучасному світі. Боротьба з торгівлею людьми та протидія насильству визначена одним із пріоритетних напрямів діяльності СФУЖО.
Як представник та голос об’єднаного українського жіноцтва світу та прихильних організацій, СФУЖО твердо переконана: торгівля людьми та пов’язані з нею насильство,  загрози життю і здоров’ю людей є одним із найстрашніших та найганебніших злочинів у сучасному світі. Особливо загострюються загрози, пов’язані зі злочинами проти гуманності під час війни, міграції та інтеграції.
СФУЖО докладає зусиль, аби викорінити насильство,  підвищувати обізнаність про стан жертв торгівлі людьми і заохочувати захищати їх права.
З цією метою Комісією СФУЖО з протидії насильству створено важливі проєкти, які сприятимуть обізнаності людей щодо торгівлі людьми та допоможуть протидії насильству:
 – Комісія СФУЖО з протидії насильству, досліджуючи сучасні проблеми  конфліктності,  насильства та випадки торгівлі людьми, створила опитувальник та відеопроєкт   “Маркери: ознаки сучасного рабства”
  Опитувальник є абсолютно анонімним. Опитування  проводиться з метою дослідження проблем українців у світі для впровадження та оптимізації соціально-юридично-емоційної підтримки людей, які постраждали чи перебувають у неблагополучних, болючих  ситуаціях. Ваші відповіді будуть анонімно використані виключно для звітів до ООН та її міжнародних агенцій, і для подальшого планування напрямків роботи Світової Федерації Українських Жіночих Організацій. Гарантується  конфіденційність наданих вами даних.
Відеопроєкт “Маркери: ознаки сучасного рабства” знайомить глядача з найважливішими та найчастішими ознаками, які можуть вказувати на те, що людина потрапила в рабство, опинилась в  скрутному становищі  або зазнає інших видів насильства.
– Комісією  СФУЖО з протидії насильству також було створено та опубліковано відеопроєкт «Мовчазний сигнал про допомогу»,  який було перекладено та  продубльовано 28-ма мовами – мовами країн проживання українських громад у світі.
СФУЖО переконана, що ці проєкти допоможуть знизити рівень насильства в суспільстві.
Просимо якнайширше розповсюдити та розмістити інформацію про проєкти  Комісії СФУЖО з протидії насильству на своїх веб-сторінках та в соціальних мережах.
Пресслужба СФУЖО
WFUWO
145 Evans Avenue, Suite 203, Toronto,
Ontario M8Z 5X8 Canada
 
Світова Федерація Українських Жіночих Організацій є міжнародною координаційною надбудовою українських жіночих організацій у світі, яка була заснована в 1948 р. СФУЖО має акредитацію в Департаменті глобальних комунікацій і  консультативний статус в Економічній і соціальній раді ООН та членство при ЮНІСЕФ. Мережа СФУЖО діє у 33 країнах світу.