(Українська) Всесвітній день протидії торгівлі людьми

30 липня 2022

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Світова Федерація Українських Жіночих Організацій
Всесвітній день протидії торгівлі людьми
30 липня — Всесвітній день протидії торгівлі людьми.
Світова Федерація Українських Жіночих Організацій багато років стоїть в авангарді боротьби з порушенням прав людини в сучасному світі. Боротьба з торгівлею людьми та протидія насильству визначена одним із пріоритетних напрямів діяльності СФУЖО.
Як представник та голос об’єднаного українського жіноцтва світу та прихильних організацій, СФУЖО твердо переконана: торгівля людьми та пов’язані з нею насильство,  загрози життю і здоров’ю людей є одним із найстрашніших та найганебніших злочинів у сучасному світі. Особливо загострюються загрози, пов’язані зі злочинами проти гуманності під час війни, міграції та інтеграції.
СФУЖО докладає зусиль, аби викорінити насильство,  підвищувати обізнаність про стан жертв торгівлі людьми і заохочувати захищати їх права.
З цією метою Комісією СФУЖО з протидії насильству створено важливі проєкти, які сприятимуть обізнаності людей щодо торгівлі людьми та допоможуть протидії насильству:
 – Комісія СФУЖО з протидії насильству, досліджуючи сучасні проблеми  конфліктності,  насильства та випадки торгівлі людьми, створила опитувальник та відеопроєкт   “Маркери: ознаки сучасного рабства”
  Опитувальник є абсолютно анонімним. Опитування  проводиться з метою дослідження проблем українців у світі для впровадження та оптимізації соціально-юридично-емоційної підтримки людей, які постраждали чи перебувають у неблагополучних, болючих  ситуаціях. Ваші відповіді будуть анонімно використані виключно для звітів до ООН та її міжнародних агенцій, і для подальшого планування напрямків роботи Світової Федерації Українських Жіночих Організацій. Гарантується  конфіденційність наданих вами даних.
Відеопроєкт “Маркери: ознаки сучасного рабства” знайомить глядача з найважливішими та найчастішими ознаками, які можуть вказувати на те, що людина потрапила в рабство, опинилась в  скрутному становищі  або зазнає інших видів насильства.
– Комісією  СФУЖО з протидії насильству також було створено та опубліковано відеопроєкт «Мовчазний сигнал про допомогу»,  який було перекладено та  продубльовано 28-ма мовами – мовами країн проживання українських громад у світі.
СФУЖО переконана, що ці проєкти допоможуть знизити рівень насильства в суспільстві.
Просимо якнайширше розповсюдити та розмістити інформацію про проєкти  Комісії СФУЖО з протидії насильству на своїх веб-сторінках та в соціальних мережах.
Пресслужба СФУЖО
WFUWO
145 Evans Avenue, Suite 203, Toronto,
Ontario M8Z 5X8 Canada
 
Світова Федерація Українських Жіночих Організацій є міжнародною координаційною надбудовою українських жіночих організацій у світі, яка була заснована в 1948 р. СФУЖО має акредитацію в Департаменті глобальних комунікацій і  консультативний статус в Економічній і соціальній раді ООН та членство при ЮНІСЕФ. Мережа СФУЖО діє у 33 країнах світу.