(Українська) Відбувся день відкритих дверей онлайн
11 лютого на факультеті відбувся День відкритих дверей онлайн. Факультет радо відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів з Вінницької, Кіровоградської, Одеської, Тернопільської областей, міста Вінниця та Умань, які мали змогу отримати інформацію про особливості вступу та навчання.
Декан факультету Кравченко О. О. у своєму виступі розповіла про університет, ознайомила зі спеціальностями, і про ті можливості, які отримує кожен студент, поінформувала присутніх про перспективи працевлаштування випускників.
Також було продемонстровано відео про матеріально-технічну базу університету та факультету.
Про новації вступної кампанії та умови вступу до факультету розповіла координаторка профорієнтаційної діяльності Шаповалюк К. В.
День відкритих дверей – це не лише цікава подія, а й важливий крок до прийняття відповідального рішення, від якого залежатиме професійне майбутнє молоді.
Фото новини: