(Українська) Відбувся захист виробничої дослідницької практики здобувачів вищої освіти І курсу освітньо-наукової програми «Психологія»
12 травня 2022 року на розширеному засіданні кафедри психології відбувся захист виробничої дослідницької практики здобувачів вищої освіти І курсу освітньо-наукової програми «Психологія» (спеціальність 053 Психологія) за участі декана факультету соціальної та психологічної освіти проф. О.О. Кравченко, заступника декана з практики доц. С.О. Роєнко, т.в.о. завідувача відділу аспірантури та докторантури доц. С.М.Прищепи.
Гарант освітньо-наукової програми проф. О.Д.Сафін наголосив, що виробнича дослідницька практика з підготовки здобувачів третього освітньо-наукового рівня вищої освіти, які навчаються за спеціальністю 053 Психологія, відбулася з метою поглиблення і вдосконалення комплексу професійних компетентностей та якостей науковця-дослідника, необхідних для майбутньої самостійної науково-дослідницької діяльності в галузі психології. Базою практики була кафедри психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Здобувачі О.М.Столярова, А.І.Джулай, В.Ю.Кузьміна ознайомили присутніх з виконанням поставлених перед нею завдань, а саме: удосконалення умінь розробляти програму теоретичного та емпіричного дослідження, пошуку, самостійного відбору та обробки наукової інформації й емпіричних даних з предмету дослідження; узагальнення результатів, обґрунтування висновків наукового дослідження; набуття досвіду використання методів наукового дослідження, психодіагностичного інструментарію, застосування сучасних інформаційних технологій; формування універсальних якостей дослідника та спрямованості до самовдосконалення, дотримання принципів академічної доброчесності, умінь презентувати результати власного наукового дослідження, генерувати нові творчі ідеї (креативність); оволодіння навичками організації та виконання індивідуальних дослідницьких завдань дисертаційного дослідження; апробації результатів наукового дослідження, їх поширення та впровадження у психологічну практику; складання відповідного звіту.
За результатами обговорення затверджено звіти здобувачів І курсу та узагальнено завдання щодо подальшого розвитку практичної підготовки здобувачів вищої освіти ступеня «доктор філософії».
Фото новини: