(Українська) Відбувся тренінг Активні Громадяни
З 9 по 11 вересня відбувся тренінг Активні Громадяни, який проходить у рамках проєкту «Active Citizens» за програмою «British Council».
У тренінгові взяли участь студентка IV курсу з/41 групи, координаторка Молодіжного центру «START» Тетяна Тарасюк, студент ІІІ курсу р/32 групи Олександр Нагаєвський та аспірантка ІІ року навчання спеціальності 231 Соціальна робота, координаторка Молодіжного центру «START» Юлія Песоцька.
Під час тренінгу учасники попрацювали над особистісними якостями, а також мали можливість розвинути навички міжособистісного спілкування, роботи в команді. Також було розглянуто питання громади, а саме яке місце молодої людини в громаді, з якими проблемами зіштовхується, і які можливі шляхи розв’язання проблем.
Під час роботи було розглянуто такі модулі «Я: ідентичність і культура», «Я і ти: діалог», «Я і ми: громада», «Планування проєктів», «Реалізація проєктів».
Спікерами тренінгу стали:
Тетяна Горохова, кандидатка економічних наук. доцентка Приазовського державного технічного університету.
Дмитро Томенко, директор ГО «Юніт» та проєктний менеджер у ГС «Полтавська асоціація бізнесу».
Тетяна Вейдер, бізнес-тренерка міжнародних та національних програм, керівниця Освітнього хабу, координаторка проєктів.
Фото новини: