Відбулась 1 лекція для студентів І курсу
Відбулась 1 лекція для студентів 1 курсу. Пару провела декан факультету, доктор педагогічних наук, професор Оксана Кравченко. В процесі лекційного заняття здобувачі були ознайомлені з історією університету та факультету. Окрім того, здобувачі переглянули привітання ректора університету доктора педагогічних наук, професора, Заслуженого працівника освіти України Олександра БЕЗЛЮДНОГО, вітання від завідувачів кафедри та настанови від випускників та стейкхолдерів.