Відбулась Вчена рада факультету соціальної та психологічної освіти
На засіданні Вченої ради факультету соціальної та психологічної освіти обговорювалися важливі питання щодо покращення якості навчання та діяльності факультету. Основні теми порядку денного включали в себе хід усунення зауважень та врахування пропозицій акредитаційних експертиз спеціальностей факультету. Гаранти освітніх програм доповідали про свої заходи у цьому напрямку.
Також обговорювалася відповідність освітніх програм державним стандартам вищої освіти. Завідуючі кафедрами висловлювали свої погляди та доповіді на цю тему.
На засіданні були представлені результати опитувань здобувачів вищої освіти. Координатор внутрішньої системи забезпечення якості подавав звіт про здобуті дані та можливі напрямки подальшого вдосконалення навчального процесу.
Окремо розглядали діяльність Студентської агенції із забезпечення якості вищої освіти. Координатор поділився інформацією про роботу агенції та її внесок у підвищення ефективності навчання.
Заключною темою була діяльність Центру психологічного діагностування та тренінгових технологій «Інсайт». Координатор представив звіт про досягнення та плани на майбутнє цього важливого центру на факультеті.
Засідання завершилося важливими вирішеннями та напрямками розвитку факультету, спрямованими на покращення освітнього процесу та задоволення потреб студентів.
Фото новини: