(Українська) Відбулася онлайн зустріч зі старшим консультантом та представником компанії Almashines
11 березня 2021 року відбулася онлайн зустріч зі старшим консультантом та представником компанії Almashines, Пріянкою Бісані, щодо покращення роботи з випускниками нашого університету.
Під час зустрічі пані Пріянка розповіла більш детально про платформу Almashines і про її можливості, провела короткий вступ в Almashines. Дала визначення розумінню нашої екосистеми випускників та провела демонстрацію платформи.