Відзначення переможців конкурс конкурсу «Академічна доброчесність: данина моді, чи життєва необхідність?»
У листопаді 2023 р. на факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету Імені Павла Тичини проходив конкурс «Академічна доброчесність: данина моді, чи життєва необхідність?». 30 листопада 2023 р. відбулася зустріч, з нагоди відзначення переможців конкурсу.
У конкурсі взяли участь: здобувачі освіти Уманських гімназій та ліцеїв, здобувачі вищої освіти Харківської гуманітарно-педагогічної академії та Рівненського державного гуманітарного університету.
Також учасниками конкурсу були здобувачі вищої освіти аспіранти Уманського державного педагогічного університету Імені Павла Тичини:
- Сновида Марина
- Татарова Анна
- Татарова Анастасія
- Огер Анастасія
- Панченко Роман
- Дубосару Віолетта
- Гасанова Лейла
- Федосенко Дарина
- Рудюк Анна
- Бесчастна Катерина
- Пальцев Дмитро
- Поліщук Віра
- Коваль Юлія
- Мироненко Олена
- Титаренко Тетяна
- Носатюк Юрій
- Науменко Анастасія
- Нечепоренко Денис
- Юрчак Максим
Учасники конкурсу своїми роботами продемонстрували високий рівень обізнаності у проблематиці академічної доброчесності, висвітлили досвід впровадження просвітницької діяльності щодо сприяння академічної доброчесності.
Вітаємо наших переможців!
Ми бажаємо Вам не зупинятися на досягненнях, а й далі розвиватися, удосконалюватися і вивчати щось нове та цікаве: правильно закладений фундамент з основ чесності і справедливості у свідомості людей допоможе змінити суспільне мислення і, як наслідок, майбутнє нації!
Фото новини: