(Українська) ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА!
Шановне студентство Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня студента – 2022!
Сучасна Україна як ніколи раніше потребує активної, соціально свідомої, талановитої, всебічно розвиненої молоді, адже вона в усі часи була і залишається потужним двигуном поступу та розвитку, незалежною та свободомислячою частиною суспільства. Важливий доказ цьому – ваші успіхи та здобутки у навчанні, спорті, громадських справах.
Впевнені, що сплине незначний час студентства і Ваші знання, досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.
Бажаємо Вам прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою мету і досягати її. Нехай Ваші молоді серця наповняться вірою в майбутнє, оптимізмом і радістю. Щастя, миру, злагоди й любові Вам, дорогі студенти!
Разом до Перемоги!