ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ
16 листопада 2022 року о 9:00 відбудеться гостьова лекція кандидата психологічних наук, медичного психолога, голови ГО «Тренінговий центр соціально-психологічної реабілітації Гармонія» Перепади Ольги Михайлівни на тему «Методи когнітивно-поведінкової терапії в психологічній практиці» для студентів ОС «Молодший бакалавр», «Бакалавр» факультету соціальної та психологічної освіти.
https://meet.google.com/pmj-ceod-xbz