Гостьова лекція на тему «Прийняття спадщини в умовах війни»
У рамках онлайн-зустрічей на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася гостьова лекція з фахівцем Уманського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сіньковською Вікторією.
Лекція на тему «Прийняття спадщини в умовах війни» зацікавила як здобувачів вищої освіти, так і науково-педагогічних працівників й викликала жваве обговорення.
Фахівець ознайомила з особливостями спадкування в умовах воєнного стану, поінформувала про постанову КМУ «Деякі питання нотаріату в умовах воєнного стану» від 28.02.2022 року № 164 (Постанова про нотаріат в умовах воєнного стану).
Фото новини: