До уваги абітурієнтів!
Ким би Ви не прагнули стати у майбутньому – висококласним психотерапевтом, професійним психоконсультантом в сфері бізнесу чи політики, науковцем, вища психологічна освіта надасть Вам широкий спектр можливостей, розкриє потенціал Вашої особистості!
Наші досвідчені викладачі – професійні, дружні до студентів, цікаві та справедливі, завжди готові до діалогу та підтримки. Вони допоможуть на шляху до мрій, майбутніх перемог, особистісного та професійного зростання.
Ми чекаємо саме на Вас!
Онлайн реєстрація вступників – http://surl.li/toije