(Українська) Залучення фахівців з працевлаштування до освітнього процесу

8 березня 2023

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 

Одним з пріорітетів діяльності факультету є успішне працевлаштування здобувачів після завершення навчання. Одним з компонентів якого є практикоорієнтоване навчання. З 6 березня  для здобувачів   ОП  “соціальна робота”, “соціальне забезпечення”, “психологія” ОС “бакалавр”, “молодший бакалавр” почалась ознайомча практика. І перша зустріч була присвячена  успішному  працевлаштуванню, адже воно залежить від багатьох чинників  життя молодої людини, але провідну роль тут відіграє вдалий вибір освітнього напрямку,  вміння правильно планувати, будувати життєвий прогноз, передбачати можливі наслідки власних рішень і вчинків.

Зі  вступним словом до учасників зібрання звернулася декан факультету Кравченко Оксана Олексіївна.

У  роботі  заходу  взяли  участь Ящук Тетяна Федорівна,  кар’єрний радник  Уманської філії Черкаського обласного  центру зайнятості  та  Задорожко Тетяна Володимирівна,  психолог Уманської філії Черкаського обласного  центру зайнятості,  які ознайомили здобувачів вищої освіти  з соціальними послугами державної служби зайнятості щодо працевлаштування молоді та надання психологічної підтримки  в умовах  професійного  визначення.

Модератором заходу виступила доцент кафедри  соціальної педагогіки та соціальної роботи  Полєхіна Вікторія Миколаївна,  яка розкрила секрети написання успішного резюме при працевлаштуванні.

Нагадала, що резюме – це рекламний продукт, який презентує професійні навички та вміння людини. Список навичок у вашому резюме повинен бути релевантним і повністю відповідати тій вакансії, на яку ви претендуєте.

Коли ринок праці переповнений і на одну вакансію претендують десятки людей, роботодавець шукає претендента з конкретним досвідом, щоб витратити мінімум вкладень в його навчання. При великому попиті, “hard skills” йдуть в пріоритеті. Але не варто забувати, що співробітник – це цілісна особистість і гнучкі або універсальні навички (Soft skills)  надважливі, якщо ви не зможете працювати в колективі, проявляти самоорганізованість і прагнення розвиватися в отриманій посаді, навряд чи вас будуть довго утримувати в компанії.

Резюме гарне не тоді,  коли до нього вже нічого не можна доповнити,  а тоді, коли нічого не можна викреслити


Фото новини: